Кабінет

Пропашна сівалка Great Plains PL5800

  • 14 April 2020 09:36:04
  • 0

16 рядна пропашна сіялка с центральним насінним бункером

Нова пропашна сівалка Great Plains PL5800 створена на базі великого операційного досвіду і відповідає високим вимогам до рентабельності знаряддя. Вона поєднує простоту в експлуатації з високою точністю висіву. Модель PL5800 оснащена новими сошниками серії 5000, нашими оновленими висіваючими апаратами Air-Pro® і системою подачі насіння, що гарантує рівномірний і точний висів, а також оптимальний контакт насіння з грунтом. Даний агрегат сумісний з опціонним електроприводом висівних апаратів, який сприяє максимальному підвищенню врожайності і зниженню витрат на насіння. Електропривод має переваги варіатора з функцією компенсації висіву під час повороту і з індивідуальним управлінням кожною секцією сівалки, а також дозволяє скоротити витрати на обслуговування машини за рахунок відсутності приводних ланцюгів і валів. З метою оптимізації подачі і розподілу насіння внутрішню кишеню висівного апарату тепер приймає на 66% більше насіння, а впускний отвір стало на 92% ширше, що забезпечує стабільне і безперервне наповнення посівного апарату на більш високих швидкостях висіву. Пропашна сівалка PL5800 має фронтальний механізм складання і доступна в конфігурації як з одинарними, так і з парними рядами, окрім того пропонується нове коротший кріплення прикочуючих коліс (для деяких розмірів міжрядь), яке забезпечує оптимальний контакт насіння з грунтом і ефективне закривання насіннєвий борозни.

Ми спростили раму сівалки і змінили конструкцію робочих брусів бічних секцій, які тепер використовуються для подачі повітря в висіваючі апарати, таким чином більше немає необхідності в установці спеціального повітряного трубопроводу над робочими брусами сівалки. Нова інноваційна пневматична система з двома вентиляторами дозволяє ефективно працювати з різними типами і розмірами насіння навіть в умовах складного рельєфу поверхні.

З метою спрощення користувальницького інтерфейсу і операційного контролю модель PL5800 має нову систему управління (WSMT3) і оснащена монітором марки Topcon X35, але, при цьому, сумісна з системами ISO, що дозволяє працювати з іншими моніторами. Для даної сівалки, як і для всіх інших просапних сівалок Great Plains, доступна функція Row-Pro ™ - система, яка дозволяє автоматично регулювати тиск на грунт на кожному ряду окремо, спрощуючи роботу сільгоспвиробника.

 
Reviews may leave only registered users.
Please log in or sign up
 
Nobody has left any reviews.